ISC046N04NM5ATMA1
Infineon Technologies
726-ISC046N04NM5ATMA
ISC046N04NM5ATMA1
Mfr.:
Description:
MOSFETs IFX FET 40V
ECAD Model:
In Stock: 4.990
Stock:
4.990 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
52 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Infineon
Product Category: MOSFETs
RoHS:
Si
SMD/SMT
TDSON-FL-8
N-Channel
1 Channel
40 V
77 A
4.6 mOhms
- 20 V, 20 V
2.2 V
16 nC
- 55 C
+ 175 C
50 W