1008AS-R30K-01
Fastron
434-1008AS-R30K-01
1008AS-R30K-01
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD 0.30uH 25MHz
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 2000   Multiples: 2000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Fastron
Product Category: RF Inductors - SMD
Wirewound
Unshielded
300 nH
10 %
500 mA
910 mOhms
- 40 C
+ 125 C
45
600 MHz
Standard
2.84 mm
2.5 mm
1 mm