S-8202-12-R
Eaton Electronics
504-S-8202-12-R
S-8202-12-R
Mfr.:
Description:
Fuse Holder BUSS FUSEBLOCK
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
11 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
500 Quote
Alternative Packaging
Mfr. Part No.:
Packaging:
Bulk
Availability:
In Stock
Price:
Min:
1
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: Fuse Holder
RoHS:
S-8000
Fuse Blocks
Panel Mount
12 Pole
20 A
300 V