ECS-120-20-33-AEM-TR
ECS
520-120-20-33-AEMT
ECS-120-20-33-AEM-TR
Mfr.:
Description:
Crystals 12MHz 20pF 25ppm -20C +70C
ECAD Model:
In Stock: 633
Stock:
633 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
ECS
Product Category: Crystals
RoHS:
12 MHz
20 pF
25 PPM
50 PPM
3.2 mm x 2.5 mm
- 20 C
+ 70 C
SMD/SMT
100 Ohms
100 uW
3.2 mm
2.5 mm
0.8 mm