FM25V10-GTR
Infineon Technologies
877-FM25V10-GTR
FM25V10-GTR
Mfr.:
Description:
F-RAM 1M (128Kx8) 2.0-3.6V F-RAM
ECAD Model:
In Stock: 7.653
Stock:
7.653 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
20 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 2500)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Alternative Packaging
Mfr. Part No.:
Packaging:
Tube
Availability:
In Stock
Price:
Min:
1
Similar Product
Infineon Technologies FM25V10-G
Infineon Technologies
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Infineon
Product Category: F-RAM
RoHS:
1 Mbit
SPI
25 MHz, 40 MHz
128 k x 8
SOIC-8
2 V
3.6 V
- 40 C
+ 85 C
FM25V10-G
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: Infineon Technologies
Country of Assembly: TH
Country of Diffusion: US
Country of Origin: US
Moisture Sensitive: Yes
Mounting Style: SMD/SMT
Operating Supply Voltage: 2 V to 3.6 V