CGM-14-27-80-36-TC60-F7-2
Luminus Devices
896-CGM14278036TC672
CGM-14-27-80-36-TC60-F7-2
Mfr.:
Description:
White LEDs
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
6 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 675   Multiples: 225
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
5.175 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Luminus Devices
Product Category: White LEDs
RoHS:
White CoB LEDs
SMD/SMT
COB- Chip-on-Board
Warm White
2700 K
4650 lm
80
120 deg
900 mA
33.4 V
30 W
19 mm
19 mm
1.4 mm
+ 140 C
Yellow
14.5 mm