NZL7V5AXV3T1G
onsemi
863-NZL7V5AXV3T1G
NZL7V5AXV3T1G
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes ZEN TVS DIODE 7.5V
ECAD Model:
In Stock: 3.250
Stock:
3.250 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
52 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
onsemi
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Unidirectional
2 Channel
5 V
SMD/SMT
13.5 V
7.12 V
SC-89-3 (SOT-490-3)
5.7 A
75 W
10 kV
- 55 C
+ 150 C
NZL7V5AXV3
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: onsemi
Country of Assembly: CN
Country of Diffusion: MY
Country of Origin: CN
Pd - Power Dissipation: 240 mW