YC122-JR-0733RL
YAGEO
603-YC122-JR-0733RL
YC122-JR-0733RL
Mfr.:
Description:
Resistor Networks & Arrays 33 5% CONVEX SQUARE 4X0402
ECAD Model:
In Stock: 77.815
Stock:
77.815 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
18 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 10000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
YAGEO
Product Category: Resistor Networks & Arrays
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
YC
Arrays
SMD/SMT
33 Ohms
5 %
Isolated
2 Resistor
4 Pin
200 PPM / C
- 55 C
+ 125 C
0404 (1010 metric)
1 mm
1 mm
0.3 mm
Brand: YAGEO
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Lead Spacing: 0.67 mm
Power Total Package: 62.5 mW
Product Type: Resistor Networks & Arrays
Factory Pack Quantity: 10000
Subcategory: Resistors
Type: Chip Resistor Arrays
Voltage Rating: 50 V