RT0805FRE073R32L
YAGEO
603-RT0805FRE073R32L
RT0805FRE073R32L
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD
ECAD Model:
In Stock: 4.799
Stock:
4.799 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
20 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Cut Tape / MouseReel™
RT
3.32 Ohms
1 %
50 PPM / C
0805
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
0.5 mm (0.02 in)
- 55 C
+ 155 C
125 mW (1/8 W)