RC0201JR-7D680RL
YAGEO
603-RC0201JR-7D680RL
RC0201JR-7D680RL
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD General Purpose Chip Resistor 0201, 680Ohms, 5%, 1/20W
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 20000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
YAGEO
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
RC L
680 Ohms
50 mW (1/20 W)
5 %
200 PPM / C
- 55 C
+ 125 C
25 V
0201
0.6 mm (0.024 in)
0.3 mm (0.012 in)
0.23 mm (0.009 in)