304-357-RC
304-357-RC
304-357-RC
Mfr.:
Description:
Lifecycle:
Obsolete
ECAD Model:
Mouser does not presently sell this product in your region.
Availability
Stock:
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Xicon
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
Delivery Restrictions:
RoHS:
Reel
Cut Tape
CR1-RC
357 Ohms
62.5 mW (1/16 W)
1 %
200 PPM / C
- 55 C
+ 125 C
25 V
0402
1 mm (0.039 in)
0.5 mm (0.02 in)
0.35 mm (0.014 in)