PGW65US20-US
XP Power
209-PGW65US20-US
PGW65US20-US
Mfr.:
Description:
Wall Mount AC Adapters 65W AC-DC PD charger class II, US plugtop, USB C cord output
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
Due to government regulations, Mouser is unable to sell this product in your country.
Availability
Stock:
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
XP Power
Product Category: Wall Mount AC Adapters
Delivery Restrictions:
RoHS:
North America
Fixed Plugs
80 VAC to 264 VAC
65 W