JTH1548D12
XP Power
209-JTH1548D12
JTH1548D12
Mfr.:
Description:
DC/DC Converters - Through Hole DC-DC, 15W, dual output
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
23 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
XP Power
Product Category: DC/DC Converters - Through Hole
RoHS:
Isolated
2 Output
15 W
48 V
18 V
75 V
12 V
625 mA
- 12 V
625 mA
1.5 kV
31.75 mm (1.25 in)
20.32 mm (0.8 in)
10.16 mm (0.4 in)
JTH
Brand: XP Power
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Input Voltage: 18 V to 75 V