JTC0424D15
XP Power
209-JTC0424D15
JTC0424D15
Mfr.:
Description:
DC/DC Converters - Through Hole DC-DC, 4W,DUAL OUTPUT
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
XP Power
Product Category: DC/DC Converters - Through Hole
RoHS:
Isolated
2 Output
4 W
24 V
9 V
36 V
15 V
134 mA
- 15 V
134 mA
1.5 kV
DIP-24
31.75 mm (1.25 in)
20.32 mm (0.8 in)
10.4 mm (0.409 in)
JTC
Brand: XP Power
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Input Voltage: 9 V to 36 V