JAH0224S3V3
XP Power
209-JAH0224S3V3
JAH0224S3V3
Mfr.:
Description:
DC/DC Converters - Through Hole DC-DC CONVERTER, 2W, SINGLE O/P
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
XP Power
Product Category: DC/DC Converters - Through Hole
RoHS:
Isolated
1 Output
2 W
24 V
21.6 V
26.4 V
3.3 V
500 mA
1 kV
DIP-24
31.75 mm (1.25 in)
20.32 mm (0.8 in)
10.16 mm (0.4 in)
Industrial
JAH02
Brand: XP Power
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Input Voltage: 21.6 V to 26.4 V