ISC0324S3V3-TR
XP Power
209-ISC0324S3V3-TR
ISC0324S3V3-TR
Mfr.:
Description:
DC/DC Converters - SMD DC-DC, 3W SMD, 4:1 INPUT, REG
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
23 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 250   Multiples: 250
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 250)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
XP Power
Product Category: DC/DC Converters - SMD
RoHS:
Isolated
1 Output
3 W
24 V
9 V
36 V
3.3 V
600 mA
1.5 kV
24 mm
18.1 mm
8.25 mm
Industrial
ISC03
Brand: XP Power
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Input Voltage: 9 V to 36 V