IES0103S15
209-IES0103S15
IES0103S15
Mfr.:
Description:
DC/DC Converters - SMD DC-DC, 1W, Unregulated, SMD
Lifecycle:
Obsolete
ECAD Model:
Mouser does not presently sell this product in your region.
Availability
Stock:
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
XP Power
Product Category: DC/DC Converters - SMD
Delivery Restrictions:
Isolated
1 Output
1 W
3.3 V
2.97 V
3.63 V
15 V
67 mA
3 kVDC
13.2 mm
8.5 mm
7.25 mm