ECL25US12-P
XP Power
209-ECL25US12-P
ECL25US12-P
Mfr.:
Description:
Power Supplies - Board Mount AC/DC, 25W power supply, pcb mount
In Stock: 1
Stock:
1 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
13 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
XP Power
Product Category: Power Supplies - Board Mount
Delivery Restrictions:
RoHS:
25 W
85 VAC to 264 VAC
1 Output
12 VDC
2.1 A
Through Hole
3 kVAC
80 %
62 mm (2.441 in)
30.7 mm (1.209 in)
20 mm (0.787 in)
Country of Origin: CN
Industry: Industrial
Input Frequency: 47 Hz to 63 Hz