ECE60US03-SD
XP Power
209-ECE60US03-SD
ECE60US03-SD
Mfr.:
Description:
Power Supplies - DIN Rail Mount PSU, 60W, ENCAPSULATED, SCREW+DIN
ECAD Model:
In Stock: 3
Stock:
3 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
13 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
XP Power
Product Category: Power Supplies - DIN Rail Mount
Delivery Restrictions:
RoHS:
33 W
85 VAC to 264 VAC
1 Output
3.3 V
10 A
Industrial
113 mm (4.449 in)
40 mm (1.575 in)
28.5 mm (1.122 in)