WRM0207HPC-620RFT2
Welwyn Components / TT Electronics
756-WRM027HPC620RFT2
WRM0207HPC-620RFT2
Mfr.:
Description:
MELF Resistors 2/5W 620 Ohm 1%
ECAD Model:
In Stock: 7.738
Stock:
7.738 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
11 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 2000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TT Electronics
Product Category: MELF Resistors
RoHS:
WRM-HP
620 Ohms
1 W
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
350 V
MELF 0207
2.4 mm
6.1 mm