PWC0603-7R5FT1
Welwyn Components / TT Electronics
756-PWC0603-7R5FT1
PWC0603-7R5FT1
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 1/8W 7.5 Ohm 1%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 3000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TT Electronics
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
REACH - SVHC:
Reel
PWC
7.5 Ohms
125 mW (1/8 W)
1 %