PCF2512R-80K6BT1
Welwyn Components / TT Electronics
756-PCF2512R80K6BT1
PCF2512R-80K6BT1
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 2512 80K6Ohms 0.1% 25 PPM
Factory Lead Time:
Minimum: 4000   Multiples: 1000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
PCF
80.6 kOhms
0.1 %
25 PPM / C
2512
6.3 mm (0.248 in)
3.1 mm (0.122 in)
0.65 mm (0.026 in)
AEC-Q200
500 mW (1/2 W)
150 V