PCF2010R-9R53BT1
Welwyn Components / TT Electronics
756-PCF2010R9R53BT1
PCF2010R-9R53BT1
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 2010 9.53Ohms 0.1% 25 PPM
Factory Lead Time:
Minimum: 4000   Multiples: 1000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
PCF
9.53 Ohms
0.1 %
25 PPM / C
2010
4.9 mm (0.193 in)
2.4 mm (0.094 in)
0.65 mm (0.026 in)
AEC-Q200
250 mW (1/4 W)
150 V