PCF2010R-2M32BI
Welwyn Components / TT Electronics
756-PCF2010R2M32BI
PCF2010R-2M32BI
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 2010 2M32Ohms '0.1% 25 PPM
Factory Lead Time:
Minimum: 4000   Multiples: 4000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
PCF
2.32 MOhms
0.1 %
25 PPM / C
2010
4.9 mm (0.193 in)
2.4 mm (0.094 in)
0.65 mm (0.026 in)
AEC-Q200
250 mW (1/4 W)
150 V