PCF0603R-3K57BI
Welwyn Components / TT Electronics
756-PCF0603R3K57BI
PCF0603R-3K57BI
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 0603 3K57Ohms 0.1% 25 PPM
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 10000   Multiples: 5000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TT Electronics
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
PCF
3.57 kOhms
0.1 %
25 PPM / C
0603
- 55 C
+ 125 C
AEC-Q200
62.5 mW (1/16 W)
50 V