LRF2512-R0091JT1
Welwyn Components / TT Electronics
756-LRF2512-R0091JT1
LRF2512-R0091JT1
Mfr.:
Description:
Current Sense Resistors - SMD 2512 9.1 mOhms 5% Flip Chip
Factory Lead Time:
Minimum: 4000   Multiples: 1000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
LRF
2512
6.3 mm (0.248 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.74 mm (0.029 in)