LRF2010-R015GW
Welwyn Components / TT Electronics
756-LRF2010-R015GW
LRF2010-R015GW
Mfr.:
Description:
Current Sense Resistors - SMD 2010 15 mOhms 2% Flip Chip
Factory Lead Time:
Minimum: 3000   Multiples: 3000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 3000)
RoHS:
Reel
LRF
2010
5 mm (0.197 in)
2.5 mm (0.098 in)
0.74 mm (0.029 in)