LRF2010-R0075JT1
Welwyn Components / TT Electronics
756-LRF2010-R0075JT1
LRF2010-R0075JT1
Mfr.:
Description:
Current Sense Resistors - SMD 2010 7.5 mOhms 5% Flip Chip
Factory Lead Time:
Minimum: 4000   Multiples: 1000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
LRF
2010
5 mm (0.197 in)
2.5 mm (0.098 in)
0.74 mm (0.029 in)