LRF1206-R018GW
Welwyn Components / TT Electronics
756-LRF1206-R018GW
LRF1206-R018GW
Mfr.:
Description:
Current Sense Resistors - SMD 1206 18 mOhms 2% Flip Chip
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 3000   Multiples: 3000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TT Electronics
Product Category: Current Sense Resistors - SMD
RoHS:
Reel
LRF
1206
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)
0.61 mm (0.024 in)