LR2512-R027JW
Welwyn Components / TT Electronics
756-LR2512-R027JW
LR2512-R027JW
Mfr.:
Description:
Current Sense Resistors - SMD 2512 27 mOhms 5%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 3600   Multiples: 1800
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1800)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TT Electronics
Product Category: Current Sense Resistors - SMD
RoHS:
Reel
LR
2512
6.3 mm (0.248 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.74 mm (0.029 in)