LCS2512-R15FT4
Welwyn Components / TT Electronics
756-LCS2512-R15FT18
LCS2512-R15FT4
Mfr.:
Description:
Current Sense Resistors - SMD 1W 0.15 Ohm 1% 150 Volt 100ppm