GHVC1206-1M1JT3
Welwyn Components / TT Electronics
756-GHVC12061M1JT3
GHVC1206-1M1JT3
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 1.1M ohm 5% 100ppm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 3000   Multiples: 3000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TT Electronics
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
GHVC
1.1 MOhms
300 mW
5 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 125 C
1 kV
1206
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)
0.6 mm (0.024 in)