APC0402RD-11K8WT10
Welwyn Components / TT Electronics
756-APC0402RD11K8WT1
APC0402RD-11K8WT10
Factory Lead Time:
Minimum: 10000   Multiples: 10000
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
APC
11.8 kOhms
0.05 %
25 PPM / C
0402
1 mm (0.039 in)
0.5 mm (0.02 in)
0.35 mm (0.014 in)
+ 155 C
AEC-Q200
63 mW (1/16 W)
50 V