APC0402RC-23R2FT10
Welwyn Components / TT Electronics
756-APC0402RC23R2FT1
APC0402RC-23R2FT10
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Reel
Cut Tape
MouseReel
APC
23.2 Ohms
1 %
50 PPM / C
0402
1 mm (0.039 in)
0.5 mm (0.02 in)
0.35 mm (0.014 in)
+ 155 C
AEC-Q200
63 mW (1/16 W)
50 V