WR12X13R0FTL
Walsin
791-WR12X13R0FTL
WR12X13R0FTL
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 1206 13R0 1% Lead Free
WR
13 Ohms
250 mW (1/4 W)
1 %
100 PPM / C
200 V
1206
3.1 mm (0.122 in)
1.6 mm (0.063 in)
0.6 mm (0.024 in)