WR12X1132FTL
Walsin
791-WR12X1132FTL
WR12X1132FTL
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 1206 11K3 1% Lead Free
WR
11.3 kOhms
250 mW (1/4 W)
1 %
100 PPM / C
200 V
1206
3.1 mm (0.122 in)
1.6 mm (0.063 in)
0.6 mm (0.024 in)