WR12X1002FTR
Walsin
791-WR12X1002FTR
WR12X1002FTR
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 1206 10K0 1% Lead Free
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Walsin
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
WR
10 kOhms
250 mW (1/4 W)
1 %
100 PPM / C
200 V
1206
3.1 mm
1.6 mm
0.6 mm