WR12W1R10FTL
Walsin
791-WR12W1R10FTL
WR12W1R10FTL
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 1206 1R10 1% Lead Free
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Walsin
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
Reel
Cut Tape
MouseReel
WR
1.1 Ohms
250 mW (1/4 W)
1 %
- 200 PPM / C, 400 PPM / C
200 V
1206
3.1 mm (0.122 in)
1.6 mm (0.063 in)
0.6 mm (0.024 in)