WR08X2001FTR
Walsin
791-WR08X2001FTR
WR08X2001FTR
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 0805 2K00 1% Lead Free
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Cut Tape
MouseReel
WR
2 kOhms
125 mW (1/8 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
150 V
0805
2 mm
1.25 mm
0.5 mm