WR08W1404FTL
Walsin
791-WR08W1404FTL
WR08W1404FTL
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 0805 1M40 1% Lead Free
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Cut Tape
MouseReel
WR
1.4 MOhms
125 mW (1/8 W)
1 %
+ 155 C
150 V
0805
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
0.5 mm (0.02 in)