WR06X1301FTR
Walsin
791-WR06X1301FTR
WR06X1301FTR
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 0603 1K30 1% Lead Free
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
RoHS:
WR
1.3 kOhms
100 mW (1/10 W)
1 %
+ 155 C
50 V
0603
1.6 mm
0.8 mm
0.45 mm