WR04X2323FTR
Walsin
791-WR04X2323FTR
WR04X2323FTR
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 0402 232K 1% Lead Free
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 10000)
Cut Tape
WR
232 kOhms
62.5 mW (1/16 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
50 V
0402
1 mm
0.5 mm
0.35 mm