WR02X3571FAL
Walsin
791-WR02X3571FAL
WR02X3571FAL
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 0201 3K57 1% Lead Free
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 15000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Walsin
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
WR02
3.57 kOhms
50 mW (1/20 W)
1 %
200 PPM / C
- 55 C
+ 125 C
25 V
0201
0.6 mm
0.3 mm
0.23 mm