WR02W8R25FAL
Walsin
791-WR02W8R25FAL
WR02W8R25FAL
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 0201 8R25 1% Lead Free
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 15000)
Cut Tape
WR02
8.25 Ohms
50 mW (1/20 W)
1 %
- 200 PPM / C, 600 PPM / C
- 55 C
+ 125 C
25 V
0201
0.6 mm
0.3 mm
0.23 mm