SNMPTA31506DFSMS00
WIMA
505-SNMPTA31506DFSMS
SNMPTA31506DFSMS00
Mfr.:
Description:
Film Capacitors Snubber MKP 0.15 uF 1700 VDC 13x24x31.5 SN
Factory Lead Time:
Minimum: 756   Multiples: 378
Ext. Price
5.292 Quote
RoHS:
0.15 uF
1.7 kVDC
Quick Connect
Polypropylene (PP)
28.5 mm (1.122 in)
31.5 mm (1.24 in)
13 mm (0.512 in)
Snubber Film Capacitors
650 VAC
20 %
24 mm (0.945 in)