SNMPO141507HFSMS00
WIMA
505-SNMPO141507HFSMS
SNMPO141507HFSMS00
Mfr.:
Description:
Film Capacitors Snubber MKP 1.5 uF 1000 VDC 24x45.5x41.5 SN
Factory Lead Time:
Minimum: 224   Multiples: 112
RoHS:
1.5 uF
1 kVDC
Quick Connect
Polypropylene (PP)
38.5 mm (1.516 in)
41.5 mm (1.634 in)
24 mm (0.945 in)
Snubber Film Capacitors
600 VAC
20 %
45.5 mm (1.791 in)