SNMPO141507H1KJS00
WIMA
505-SNMPO141507H1KJS
SNMPO141507H1KJS00
Mfr.:
Description:
Film Capacitors Snubber MKP 1.5 uF 1000 VDC 24x45.5x41.5 SN
Factory Lead Time:
Minimum: 176   Multiples: 88
Ext. Price
5.016 Quote
RoHS:
1.5 uF
1 kVDC
SMD/SMT
Polypropylene (PP)
41.5 mm (1.634 in)
24 mm (0.945 in)
Snubber Film Capacitors
600 VAC
5 %
2 Pin
45.5 mm (1.791 in)