SNMPM045008J1GJS00
WIMA
505-SNMPM0458J1GJS
SNMPM045008J1GJS00
Mfr.:
Description:
Film Capacitors Snubber MKP 5.0 uF 850 VDC 33x48x56 SN
Factory Lead Time:
Minimum: 96   Multiples: 48
Ext. Price
1.008 Quote
RoHS:
5 uF
850 VDC
Lug
Polypropylene (PP)
56 mm (2.205 in)
33 mm (1.299 in)
Snubber Film Capacitors
450 VAC
5 %
48 mm (1.89 in)