SNMPK041507F2IMS00
WIMA
505-SNMPK041507F2IMS
SNMPK041507F2IMS00
Mfr.:
Description:
Film Capacitors Snubber MKP 1.5 uF 700 VDC 19x32x41.5 SN
Factory Lead Time:
Minimum: 224   Multiples: 112
RoHS:
1.5 uF
700 VDC
Lug
Polypropylene (PP)
41.5 mm (1.634 in)
19 mm (0.748 in)
Snubber Film Capacitors
420 VAC
20 %
32 mm (1.26 in)