SNMPJ044007IFSJS00
WIMA
505-SNMPJ0447IFSJS
SNMPJ044007IFSJS00
Mfr.:
Description:
Film Capacitors Snubber MKP 4.0 uF 630 VDC 31x46x41.5 SN
Factory Lead Time:
Minimum: 168   Multiples: 84
Ext. Price
2.016 Quote
RoHS:
4 uF
630 VDC
Quick Connect
Polypropylene (PP)
38.5 mm (1.516 in)
41.5 mm (1.634 in)
31 mm (1.22 in)
Snubber Film Capacitors
400 VAC
5 %
46 mm (1.811 in)